Kişiye Özel Evcil Hayvan Tabloları ile Şık Dekorasyon Konseptleri

kişiye özel evcil hayvan tabloları kişiye özel evcil hayvan portreleri

Kişiye özel evcil hayvan tabloları özellikle şık iç mekan dekorasyon önerileri için en ideal aksesuarlar arasında yer alıyorlar. Özellikle son yıllarda kullanıcıların da yoğun beğenisini kazanan dekoratif aksesuarlar olarak sınıflandırılan kişiye özel evcil hayvan tabloları; şirin ve sempatik görsellikleri ile öne çıkıyorlar. Özellikle evcil hayvan sahiplerinin, onlarla olan duygusal bağını görselleştirme imkanı sağlayan özel tasarım evcil hayvan tabloları, dekoratif açıdan hem yaratıcı hem de eğlenceli bir bağlam sunmaktadır.

Kişiye Özel Evcil Hayvan Tabloları Nasıl Hazırlanıyor?

kedi portresi

Kişiye özel evcil hayvan tabloları doğrudan sizin evcil hayvanlarınızın fotoğrafları kullanılarak hazırlanıyor. Öncelikli olarak kedi ya da köpeğinizin tabloda kullanmak istediğiniz fotoğrafını bize iletiyorsunuz. Sonrasında tasarım ekibimiz fotoğraf üzerinde gerekli düzenlemeleri yaparak sizin de tercih edeceğiniz şablona görseli uyarlıyor. Şablonlar arasında sizin ve evcil hayvanınızın bir arada bulunduğu ikili tasarım ve üçlü tasarım gibi seçenekler de mevcut. Şablona kadar verdikten gerekli giydirme ve baskı işlemleri yapılıyor ve tablonuz teslimata hazır hale getiriliyor. Tasarımlar arasında en çok öne çıkan temalar arasında ise milyoner köpek, kral, kraliçe, amiral, general gibi kostüm seçenekleri yer alıyor.

Kişiye Özel Evcil Hayvan Tabloları ile Sempatik Bir Dekorasyon Konsepti

kedi portreleri

İç mekan dekorasyonu dediğimizde akla ilk gelen seçeneklerden biri de dekoratif tablo modelleridir. Fakat günümüzde dekorasyon için tablo modellerine baktığımızda klasik tablo tasarımlarının ötesine geçebilen seçenekleri ne yazık ki çok fazla göremiyoruz. İç dekorasyon anlayışını tekdüzeleştiren bu alternatif yetersizliğini hiçe sayarak Dali Pups iç dekorasyon trendlerine adeta yeni bir soluk getiriyor. Evcil hayvan temalı kişiye özel tasarımlı onlarca farklı tablo modeliyle iç mekanlarınıza rengarenk bir nüans katabiliyorsunuz. Evlerinizdeki minik dostlarınızı farklı temalarla tamamen size özel şekilde tablolaştırıp duvarlarınıza renk katabiliyorsunuz. Oldukça yenilikçi bir dekorasyon konsepti olarak değerlendirilen evcil hayvan tabloları ile evlerinize sempatik ve sevimli bir ambiyans katabilirsiniz.

Kişiye Özel Evcil Havyan Tabloları ile Dekorasyon Önerileri

Birbirinden sevimli kişiye özel evcil hayvan tabloları ile farklı tematik özellilerde tasarımlar yaptırabilirsiniz. Tasarım temasını belirlerken dikkat etmeniz gereken nokta ise evcil hayvanınızın karakteristik özellikleri, ona yakıştırdığınız özellikler. Öyleki temalar arasında kral, kraliçe, dedektif, soylu ve sultan temalı onlarca farklı alternatif mevcut. İşte kedinizin karakteristik özelliklerine göre tercih edebileceğiniz temalar:

Asil ve Kibar Görünümlü Kediler için Kral Temalı Evcil Hayvan Tabloları

Eğer kedinize asilliği yakıştırıyorsanız kral ya da kraliçe teması onun için en ideal seçeneklerden. Oldukça şık bir konsept olan kral kraliçe teması kapsamında farklı opsiyonlar mevcut. Bunlar arasında en çok tercih edilenler ise "The Count" ve "The King of the Seven Kingdoms".

Heyecanlı ve Hiperaktif Kediler için Enerjik Konseptli Evcil Hayvan Tabloları

Eğer evcil hayvanınız yerinde duramıyorsa ve son derece hiperaktif özelliklere sahipse "The Biker" gibi tasarımlar onun için ideal. Aynı şekilde koleksiyonumuz arasında "The Astrocat" gibi tasarımsal opsiyonlar da mevcut.

Sanatsal ve Artistik bir Konsept için Sinema Temalı Tablolar

Eğer evcil hayvanlarınızı sevdiğiniz sinema yapımlarının bir parçası olarak görüyorsanız farklı filmlere gönderme yapan evcil hayvan tablo seçeneklerimiz de mevcut. Bunlar arasında özellikle Yüzüklerin Efendisi filmini sevenler için "The Lord of the Woofs" tablosu oldukça ideal. Star Wars filmi tutkunları içinse "The Darth Vader" ve "The Return of the Jedi" gibi sinematik temalı tablolar en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra film temalı evcil hayvan tabloları arasında "The Hogwarts Team" ve "The Superdog" gibi tablo seçenekleri de kullanıcıların dikkatini çeken opsiyonlar arasında öne çıkıyor.

Tüm tablolar için burayı ziyaret etmeyi unutma! >> https://dalipups.com/collections/evcil-hayvan-tablolari