Satış Ortaklığı Şartlar ve Koşullar

Dali Pups Satış Ortaklığı Programına (“Program”) katılarak, aşağıdaki sözleşmede (“Sözleşme”) belirtilen hüküm ve politikaları kabul etmiş olursunuz.
Lütfen Sözleşmenin tamamını okuyun. Bu, sizinle Dali Pups arasındaki yasal bir anlaşmadır. Çevrimiçi başvuruyu göndererek, bu Sözleşmenin hüküm ve politikalarını okuyup anladığınızı ve Dali Pups başvurunuzu kabul ederse, her koşul ve politikadan yasal olarak sorumlu olmayı kabul etmiş olursunuz.
Programa katılımınız, yalnızca sizin tavsiyeleriniz ve yönlendirmeleriniz tarafından satın alınan ürünlerden komisyon almak için Dali Pups'ın yasal olarak reklamını yapma amacına yöneliktir.
Bu Sözleşme, Dali Pups'ın sizi Programa kabul etmesiyle başlar ve katılımınız sona erdiğinde sona erer.
Dali Pups Programı veya bu Sözleşmeyi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. Programda veya Sözleşmede yapılacak herhangi bir değişiklik sizin için kabul edilemez ise, tek seçeneğiniz katılımınızı sona erdirmektir. Programa devam eden katılımınız, herhangi bir değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
Siz veya Dali Pups, Programa katılımınızı herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle askıya alabilir veya sonlandırabilirsiniz. Yalnızca bu Sözleşmenin şartlarına uygun olarak Programa katıldığınız sürece komisyon kazanmaya hak kazanırsınız.

Referanslar

Dali Pups, size özel oluşturulan linklere yerleştirilmiş bir izleme koduna dayalı olarak yönlendirmelerinizi takip eder. Linkiniz kullanılarak yapılan ziyaretler, 30 güne kadar geçerliliğini korur. Müşteri, linkinize tıkladıktan 30 gün sonra sitemizde alışveriş yapsa dahi komisyon kazanırsınız.
Dali Pups, herhangi bir yönlendirmeye hizmet vermeyi reddetme hakkını saklı tutar.

Komisyonlar

Dali Pups, tavsiyeleriniz tarafından satın alınan ürünler için Program ödeme planına göre size bir komisyon ödeyecektir.
Dali Pups, takip süreci ve satın almalar tamamlandıktan satış ve komisyon ödemelerini tablolamak ve takip etmek için bir satış ortaklığı uygulaması kullanır. Satış ortaklığı uygulaması aracılığıyla, size borçlu olduğumuz komisyonları belirlemek için kullandığımız bilgilere kolaylıkla erişebileceksiniz.
Dali Pups zaman zaman komisyon oranlarını uygun gördüğü şekilde artırma veya azaltma hakkını saklı tutar.
Maksimum komisyon limiti yoktur.
Bir tavsiye, bir ürünü iade ederse veya tavsiye, satın alma işleminde ters ibraz talep ederse, komisyon almazsınız. Bu gibi durumlarda, Dali Pups tüm parayı tavsiyeye iade eder, bu nedenle satıştaki payınızı da iade etmeniz gerekir. Tüm Dali Pups ürünlerinin iade süresi ve periyodik işleme nedeniyle, Dali Pups komisyon ödemenizi üç aya kadar bekletebilir.

İptaller

Dali Pups, sipariş iptalleri, mükerrer takip, iadeler, tartışmalı ücretler ve bu şartlar ve politikalarda belirtilen Program ihlalleri nedeniyle yönlendirmeleri geri alma hakkını saklı tutar.
Ayrıca, Program şartlarını ve politikalarını ihlal ettiğinden şüphelendiğimiz herhangi bir sipariş veya tıklama hakkında sizden açıklama veya daha fazla bilgi istersek, zamanında ve dürüst bir şekilde yanıt vermenizi bekliyoruz. Aşağıda iletişim politikamızın ihlalleri yer almaktadır.
1) Açık sözlü değilsiniz, kasıtlı olarak belirsizsiniz veya yalan söylediğiniz tespit edildi.
2) Makul bir süre içinde ve ağ profilinizde listelenen bilgileri kullanarak birden çok bağlantı kurma denemesinden sonra yanıt vermiyorsunuz.
3) Web sitemize gelen trafiğinizin kaynağını açık ve kanıtlanabilir kanıtlarla kanıtlayamaz veya doğrulayamazsınız.
Yukarıdakilerden herhangi biri geçerliyse, sizi Programdan askıya alma, yönlendirmeleri geri alma, ödemeleri değiştirme, komisyonunuzu %0'a ayarlama veya Programa katılımınızı derhal sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.
Birçok ihlalin otomatik süreçlerin bir sonucu olduğunu biliyoruz. Bununla birlikte, bu tür sorunları proaktif olarak ele almak ve bu Sözleşmenin hüküm ve politikalarına uymak için uygun kontrol ve dengelere sahip olduğundan emin olmak her bir satış ortağının sorumluluğundadır.

Varlıklar


Dali Pups'ın size sağladığı araçlar, ürünler, görseller ve yaratıcı varlıklar (topluca "Varlıklar"), Dali Pups'ın size yönlendirmeleri ilişkilendirmek için kullandığı bir izleme kodu da dahil olmak üzere, Programın başarısı için hayati önem taşıyan değerli bilgileri içerir.
Dali Pups, Varlıkları bu Sözleşmenin hüküm ve politikalarında belirtildiği şekilde kullanmanız için size münhasır olmayan, devredilemez bir lisans ("Lisans") verir. Lisansın süresi, Programdan ayrılmanız veya bu Sözleşmenin feshi ile sona erecektir.
Varlıkları Dali Pups talimatları olarak kullanacaksınız:
1) Varlıklardaki izleme işlevini bozmayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi veya devre dışı bırakmayacağınızı kabul edersiniz.
2) Dali Pups'tan önceden yazılı izin almadığınız sürece, Dali Pups'ın sağladığı şekilde Varlıkları değiştirmeyecek, eklemeyecek, çıkarmayacaksınız veya başka bir şekilde değiştirmeyeceksiniz.
3) Varlıkları yalnızca Dali Pups ve ürünlerini tanıtmak amacıyla kullanabilirsiniz.
4) Dali Pups, Varlıklardaki ve Varlıklardaki herhangi bir telif hakkı, ticari marka veya diğer fikri mülkiyet üzerindeki tüm hakları, mülkiyeti ve menfaati elinde tutar. Bu Sözleşmedeki hiçbir şey, bu Sözleşmede verilen Varlıkları kullanma Lisansı dışında, Varlıklar üzerinde veya temel alınan fikri mülkiyet üzerinde size herhangi bir hak, mülkiyet veya menfaat verecek şekilde yorumlanmayacaktır.
5) Varlıkların veya bunların telif hakkı, ticari marka veya diğer fikri mülkiyet hakları üzerinde herhangi bir hak talebinde bulunmayacaksınız.

E-Posta

Hiçbir koşulda Dali Pups ortaklık programıyla ilgili spam gönderemezsiniz. İstenmeyen e-posta, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Işığında Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik ile düzenlenmiştir. 
Dali Pups, gönderdiğiniz ticari mesajlarla ilgili her türlü tazminatı toplama, alıkoyma veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Kanunda tanımlandığı gibi işlem veya ilişki mesajları gönderebilirsiniz.

Sosyal Medya

Dali Pups, aşağıdaki genel yönergeleri izleyerek Facebook, Instagram, Twitter, bloglar, tartışma forumları ve diğer sosyal medyadaki teklifleri tanıtmanıza izin verir:
1) Bağlı kuruluş bağlantılarınızı kendi sosyal medya ve web sitelerinizde yayınlamanıza İZİN VERİLMİŞTİR.
2) Bağlı kuruluş bağlantılarınızı Dali Pups'ın sosyal medyasında ve web sitelerinde yayınlamanız YASAKTIR.

Anahtar Kelimeler

Anahtar kelimeler, alan adları, reklamlar, arama terimleri, adwords veya "Dali Pups" kelimesini, Dali Pups ürün veya hizmetlerinin adlarını veya bunların varyasyonlarını veya yanlış yazımlarını içeren diğer tanımlayıcıları satın alamazsınız.
Bu politika özellikle şunları yapmanızı yasaklar:
1) "Dali Pups" ve "Dali Pups evcil hayvan tabloları veya "Dali Pups kanvas tablolar" veya "Dali Pups kuponları" veya "Dali Pups promosyonları" gibi veya bu terimi içeren herhangi bir anahtar kelime dizisine teklif vermek; ve
2) "Evcil hayvanlara özel tablolar" ve "Evcil hayvan tabloları" veya "Özel tasarım tablolar" içeren herhangi bir anahtar kelime dizisine teklif vermek; ve
3) "Dali Pups" veya "dalipupstablo.com" veya "dalipups.co" veya "www.dalipups.org" gibi varyasyonlara dayalı alan adları satın almak.

İlişki

Bu Sözleşme, sizinle Dali Pups arasında herhangi bir istihdam ilişkisi, acente ilişkisi veya ortaklık oluşturacak şekilde yorumlanmayacaktır. Dali Pups'a bağımsız bir yüklenici olarak hizmet vereceksiniz. Dali Pups'ı herhangi bir anlaşmaya bağlama yetkiniz olmayacak ve hiçbir şekilde Dali Pups'ın temsilcisi olarak görülmeyeceksiniz.
Dali Pups, bu Sözleşmede belirtildiği gibi Dali Pups ile olan ilişkiniz nedeniyle borçlu olduğunuz hiçbir vergiden sorumlu olmayacaktır. Dali Pups, size ödenen komisyonlardan herhangi bir vergi kesintisi yapmayacaktır.
Bir onay veya incelemede satış ortaklığı bağlantılarını kullandığınız ve bağlantının ücretli bir reklam olduğunun açık olmadığı tüm sayfalara veya gönderilere bir açıklama beyanı eklemelisiniz. Bu açıklama beyanı, Dali Pups'ın incelemeniz veya onayınız için size ödeme yaptığını belirterek açık ve özlü olmalıdır.

Garanti

Dali Pups, Programla ilgili olarak açık veya zımni hiçbir garanti veya beyanda bulunmaz.
Dali Pups, Programın çalışmasının kesintisiz veya hatasız olacağına dair hiçbir beyanda bulunmaz ve Dali Pups, herhangi bir kesinti veya hatanın sonuçlarından sorumlu olmayacaktır.
Aşağıdakileri temsil ve garanti ediyorsunuz:
1) Bu Sözleşmeyi akdetmek ve bu Sözleşmede belirtilen hüküm ve politikalara bağlı olmak için yasal yetkiye sahipsiniz.
2) Web siteniz aşağıdakileri içeren herhangi bir materyal içermiyor:
(a) Türkiye'de yasa dışı olan veya yasa dışı davranışlara teşvik eden;
(b) Faaliyet gösterdiğiniz coğrafi bölgede yasa dışı veya yasa dışı davranışlara teşvik.
3) Web sitenizde kullanılan herhangi bir fikri mülkiyet için gerekli izinleri, lisansları veya diğer izinleri aldınız. Web sitenizdeki hiçbir şey, herhangi bir kişi veya kuruluşun fikri mülkiyet haklarını ihlal etmez. Hiçbir kişi veya kuruluş böyle bir ihlal iddiasında bulunmadı veya dava açmadı veya gelecekte herhangi bir kişi veya kuruluşun böyle bir iddiada bulunacağına veya böyle bir iddiada bulunacağına inanmak için herhangi bir nedeniniz yok.
4) Dali Pups ile rekabet etmezsiniz. Dali Pups ile rekabet eden herhangi bir kişi veya şirketin çalışanı, temsilcisi veya ortağı değilsiniz. Dali Pups ile rekabet eden kişi veya şirketlere bağlı veya bağımsız yüklenici olabilirsiniz.

Tazminat

Yukarıda belirtilen garantilerinizin herhangi bir ihlalinden kaynaklanan herhangi bir iddia, hasar, dava, eylem, şikayet veya diğer masraflardan Dali Pups'ı tazmin edecek ve masun tutacaksınız. Ayrıca Varlıkları kullanmanızdan veya kötüye kullanımınızdan kaynaklanan herhangi bir hasar, kayıp veya diğer masraflar için Dali Pups'ı tazmin edecek ve zarar görmemesini sağlayacaksınız.

Gizlilik

Bu şartlar ve politikalar kapsamında Dali Pups ile olan ilişkiniz nedeniyle maruz kaldığınız ve kamuya açık olmayan her türlü bilgi, gizli şirket bilgisi olarak kabul edilecektir. Dali Pups'tan bu tür bir açıklama için önceden yazılı izin almadığınız sürece, herhangi bir gizli şirket bilgisini, yasaların zorunlu kıldığı durumlar dışında herhangi bir kişi veya kuruluşa ifşa edemezsiniz.

Yükümlülük

Dali Pups, herhangi bir kar veya maliyet kaybından veya ikame mal veya hizmetlerin satın alınmasıyla ilgili maliyetler dahil olmak üzere doğrudan, dolaylı, özel, arızi veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan sorumlu olmayacaktır (Dali Pups'ın farkında olup olmadığı veya tavsiye etmesi gerektiği Hizmetin herhangi bir kaybı, askıya alınması veya kesintiye uğraması, bu Sözleşmenin feshedilmesi, Varlıkların kullanılması veya kötüye kullanılması veya bu Sözleşme kapsamındaki hizmetlerin başka bir şekilde yerine getirilmesinden kaynaklanan veya bunlarla ilişkili bu tür bir zarar olasılığına karşı).