Teslimat & İade

TESLİM


Teslimat süresi siparişinizden sonraki iş gününden itibaren 3 ila 6 iş günü arasında değişmektedir.
Web sitemizdeki tüm fiyatlar Türk Lirası (TL) cinsindendir.

KKTC siparişleriniz KKTC'de hazırlanıp yine 3-6 gün arasında teslim edilmektedir. KKTC siparişlerinizde 120₺ ücret farkı bulunmaktadır. Bu ücret farkı Kargo aşamasında yansımaktadır. KKTC siparişleriniz ile ilgili sorularınız varsa lütfen iletişime geçin. 

İADELER

Kanvas Tasarım Tablolar


Tasarımlarımızı yüklediğiniz fotoğraflar ile yapıyoruz. Bu nedenle, görüntü kaliteniz son ürünümüz için çok önemlidir. Lütfen evcil hayvanınızın fotoğrafını iyi bir şekilde çekmek için rehberimize göz atın!

Görüntü kalitenizden emin değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin!

Tablolarımız kişiye özel ürünler olduğundan, herhangi bir iade kabul etmiyoruz. Ancak, ürün nakliye sırasında hasar görürse, bunu kanıtladığınız takdirde size tekrardan tablonuzu gönderebiliriz. 

Ürün çerçevelerinde nakliye esnasında hasar oluşursa, çerçeveli tablonuzu tekrardan bize gönderebilirsiniz. Çerçevenizi yeniden yapıp, size göndeririz. Hasarlı çerçeveli tablonuzu iade ederken anlaşmalı kodumuz ve size gönderdiğimiz paket ile dikkatlice paketleyip, bize göndermeniz gerekmekte. Size gönderdiğimiz paket veya benzeri deside paket kullanılmadığı takdirde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır. 


Ayrıca müşterilerimizin ürünlerimizden memnuniyetini önemsiyoruz. Son ürününüzden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin!

Diğer ürünler

Ürün teslim alındıktan sonra 15 gün içerisinde iade yapabilirsiniz. İade edilecek ürünlerin kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ürün bize ulaştıktan sonra herhangi bir hasar vb. durum olmaması durumunda tam iade yapılır.