Teslimat & İade

TESLİM


Teslimat süresi siparişinizden itibaren 3 ila 6 iş günü arasında değişmektedir.
Web sitemizdeki tüm fiyatlar Türk Lirası (TL) cinsindendir.

KKTC siparişleriniz KKTC'de hazırlanıp yine 3-6 gün arasında teslim edilmektedir. KKTC siparişlerinizde 120₺ ücret farkı bulunmaktadır. Bu ücret farkı Kargo aşamasında yansımaktadır. KKTC siparişleriniz ile ilgili sorularınız varsa lütfen iletişime geçin. 

İADELER

Kanvas Tasarım Tablolar


Tasarımlarımızı yüklediğiniz fotoğraflar ile yapıyoruz. Bu nedenle, görüntü kaliteniz son ürünümüz için çok önemlidir. Lütfen evcil hayvanınızın fotoğrafını iyi bir şekilde çekmek için rehberimize göz atın!

Görüntü kalitenizden emin değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin!

Tablolarımız özel ürünler olduğundan, herhangi bir iade kabul etmiyoruz. Ancak, ürün nakliye sırasında hasar görürse, bunu kanıtladığınız takdirde size ücretsiz olarak yeni bir tane göndeririz!

Ayrıca müşterilerimizin ürünlerimizden memnuniyetini önemsiyoruz. Son ürününüzden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin!

Diğer ürünler

Ürün teslim alındıktan sonra 15 gün içerisinde iade yapabilirsiniz. İade edilecek ürünlerin kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ürün bize ulaştıktan sonra herhangi bir hasar vb. durum olmaması durumunda tam iade yapılır.